Izvor: Blic, 26.Sep.2005, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
U Turskoj sam popularna zbog dečka
U Turskoj sam popularna zbog dečka
Uprkos tome što njene slike_arhiva pune strane turskih tabloida, Emina Jahović tvrdi da ni malo nije srećna zbog toga. 'U Turskoj sam popularna, ali to nema veze sa muzikom. Tamo sam poznata kao devojka njihovog pevača Mustafe Sandala i kao sestra košarkaša Mirsada Jahovića. O takvoj popularnosti nikada nisam maštala. Sve je to lepo, ali ja želim da izgradim svoje ime', pomalo razočarano priča Emina Jahović.
Odlučili ste >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << da snimite novi album.
- Dugo me nije bilo, skoro tri godine. Sada kao da krećem ponovo. U međuvremenu, moj ukus i stil se menjao, tako da će ovo biti pop album sa malim primesama etno, disko i hip-hop muzike. Album treba da izađe početkom oktobra za 'Siti rekords. Planirte li da snimite i album u inostranstvu?
- U pregovorima sam sa ljudima iz 'Univerzala' i 'Vornera', tako da ću možda snimiti album za nemačko i englesko tržište.
Da li ste se udali za Mustafu Sandala?
- Na ljubavnom planu je sve kako treba. Nisam se udala. Mnogi su me udavali i razvodili po novinama, ali, evo, sada kažem da se nisam udala. Reći ću vam kada se odlučim na taj korak. Jeste li još uvek u vezi?
- Imam jednu zaista lepu vezu punu razumevanja i tolerancije. Eto, vidite, počela sam i da stvaram od kako sam u vezi sa Mustafom. To je dokaz da mi zaista dobro ide. Da li vam Mustafa pomaže u radu?
- Da, puno mi pomaže. Nisam htela da se on pojavljuje kao autor na mom albumu zato što želim da odvojim privatan život od tog nekog profesionalnog. U samo jednoj pesmi sam ja tekstopisac, a on kompozitor. N. Džodan





