Treća sreća!

Izvor: Mondo, 17.Jul.2015, 12:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Treća sreća!

Legendarni roker zakazao svadbu za septembar!

Foto: YouTube

  Bora Đorđević (62) iza sebe ima dva braka i dva razvoda, a sada je odlučio da treći put stane na "ludi kamen".

Frontmen Riblje Čorbe iz prvog braka sa Draganom dobio je sina Borisa i ćerku Tamaru. Nakon razvoda, Dragana je 2007. pronađena mrtva, a uzrok smrti bilo je mešanje lekova i alkohola.

Bora je nedugo zatim oženio Aleksandru, upola mlađu zubaarku iz Amerike, ali su se >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << razveli 2014. godine. Rokera su kasnije spajali sa Slovenkom Dubravkom, sa kojom se navodno ovog februara rastao.

Sada je Đorđević za "Story" otkrio da se ponovo ženi, ali ne i sa kime!

"Dvaput sam se ženio i razvodio, i oženiću se i treći put! Ljudima kažem da me ništa ne pitaju do jeseni, obećao sam joj da neću da pričam o tome. Biće nekih vesti iz mog privatnog života tamo u septembru-oktobru", rekao je on tom magazinu.

Imao je i brojne zdravstvene probleme, a sada kaže da se okrenuo zdravijem životu.

"Ne pijem više, ni kap... Popio sam Dunav, Savu, tri Morave i načeo Drinu kada me je to sustiglo. S druge strane, prestao sam i da pušim, što mi je veliki problem. Sanjam cigarete", rekao je on.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.