Izvor: Blic, 08.Mar.2025, 21:32

"TO JE JEDAN OD NAJTEŽIH DANA U MOM ŽIVOTU" Ana Sević došla da pruži podršku Mariji Šerifović - Ne može da se pomiri sa smrću Saše Popovića: "Bio je sa nama do kraja"

Marija Šerifović večeras održava prvi od pet koncerata u Beogradu, a među prvima je u Sava Centar stigla Ana Sević.

Nastavak na Blic...






Povezane vesti

(VIDEO) "ODNEO JE KOMADIĆ MOJE DUŠE, NIKADA GA NEĆU ZABORAVITI" Marija Šerifović zaplakala na bini zbog Saše Popovića - Ana Sević roni suze, emotivni trenuci na koncertu

Izvor: Blic, 09.Mar.2025, 00:00

Marija Šerifović rasplakala se na koncertu u Beogradu kada je zapevala pesmu "Ne dam vetru da te dira" koju je posvetila prijatelju i saradniku Saši Popoviću.

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.