Stogodišnja Maležanka želi da se uda po 23. put

Izvor: S media, 14.Sep.2009, 15:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stogodišnja Maležanka želi da se uda po 23. put

Maležanka Kundor, stara 107 godina, razglasila je da traži novog, 23. po redu supruga. Vuk strahuje da bi je njen sadašnji muž, koji se leči od narkomanije, mogao da je ostavi zbog mladje žene.

Starica je pre četiri godina stekla medijsku slavu kada se udala za 70 godina mladjeg Muhamada Nur Če Musu. Slike sa njihovog venčanja, održanog u malezijskoj državi Terenganu, preplavile su tada domaću štampu.

Vuk, medjutim, kaže da traži sebi novog supruga, jer >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << misli da će je 37-godišnji Muhamad, koji se trenutno nalazi na lečenju od narkomanije u Kuala Lumpuru, napustiti čim se završi program odvikavanja.

"U poslednje vreme osećam se nesigurno. Znam da sam stara i da nemam telo i mladost kojim bi privukla muškarce. Želim da se udam samo da bih pobegla od usamljenosti", kazala je Vuk u izjavi za list "Star".

Muhamad, koji je pre venčanja bio Vukin podstanar, tvrdio je da voli staricu i da je njihova ljubav "Božja volja".

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.