Šta sve kauč preživi?

Izvor: Vesti-online.com, 03.Nov.2009, 15:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Šta sve kauč preživi?

Kauč u dnevnoj sobi u proseku traje osam godina, a tokom svog "života" svedok je 293 svađe, 1.300 maženja, dok 1.600 puta "doživi" da se nešto po njemu prolije, pokazalo je najnovije istraživanje.

Istraživanje je sprovedeno na 3.000 osoba i pokazalo je da vlasnici na kauču sede prosečno četiri sata dnevno, a da deci ispod ili iza njega mesečno "pobegnu" četiri igračke.

Najdraže mesto u dnevnoj sovbi mesečno 12 puta svedoči ljubljenju svojih vlasnika, a maženju čak 14 puta.

Na njemu vlasnici večeraju 13 puta mesečno, a tokom "života" njegovo Visočanstvo, kauč, pogleda 782 filma.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.