Seve jela prebranac u Tršiću

Izvor: Blic, 13.Jun.2015, 21:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Seve jela prebranac u Tršiću

Trenutno najpopularnija srpska snajka obišla je rodni grad svog izabranika, a u obilazak su je poveli ni manje ni više nego Dragan Kojić Keba i njegova supruga Olja.

Nakon što je ekipa „Blica“ provela ceo dan u rodnom gradu popularnog pevača - Loznici, saznali smo da su Kebini sugrađani izuzetno ponosni na Igora Kojića (28) i njegov izbor emotivne partnerke. Komšije su pune reči hvale za najpopularnijeg Lozničanina, ali im je Seve omiljena tema i na nju nemaju zamerki. >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Privilegovani su je videli i uživo.

- Dolazila je ovde pre mesec dana sa Kebom, Oljom i Igorom. Vodili su je da joj pokažu Loznicu, stadion na kojem će Keba imati koncert, ali i u Tršić, kojim je, kako su mi kasnije rekli, oduševljena - ispričala nam je bliska Kojićeva prijateljica, koja sa ovom porodicom već decenijama gaji veoma prisan odnos.

Kako nam sa ponosom prepričavaju u Tršiću, Severini Vučković ova poseta ostala je u veoma lepom sećanju. Posebno joj se, kažu, dopala kuća u kojoj je rođen reformator srpskog jezika.

- Ona je bila potpuno očarana kućom Vuka Stefanovića Karadžića koju je poželela da obiđe, budući da nikada pre za tako nešto nije imala prilike - ispričala nam je Kebina i Oljina prijateljica, koja je, iz razumljivih razloga, želela da ostane anonimna.

Kako nam je objasnila, budući da je porodična kuća Dragana Kojića napuštena i da u njoj otkada se Keba sa porodicom preselio u Beograd ne živi niko, Severinu nisu dovodili tu. Majka mu je stara i bolesna i živi u malom stanu u gradu, tako da je ni tamo nije vodio. Izbor je, kako kaže naša sagovorinica, zbog toga pao na rodno mesto Vuka Karadžića.

- U konaku „Kod Bude“ ručali su prebranac, koji se Severini jako dopao. Tu su i prenoćili - ispričala nam je prijateljica Kojića, koja je dodala i da je pevačica veoma prijatna i pristojna.

Ogromno interesovanje za koncert

- Na stadionu će 14. jula biti čak 20.000 ljudi, a pola će ih doći zbog Seve. Keba nije potvrdio da će mu ona biti specijalna gošća na koncertu, ali to ovde svi znaju. Ovo je mali grad, a Severina je sad glavna tema svih lozničkih kafića - ispričao nam je jedan konobar u centru grada.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.