Izvor: Blic, 19.Apr.2016, 09:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Seksi Irina Šajk POTPUNO zbunila voditelja

Zgodna manekenka Irina Šajk ne ostavlja nikoga ravnodušnim, a poslednji u nizu koji nije odoleo šarmu lepe devojke Bredlija Kupera, bio je britanski voditelj Krejg Ferguson.

Naime, lepa Irina je, pre nekoliko dana, gostovala u emisiji kod Fergusona, ali ovaj iskusni novinar nikako nije mogao da se skoncentriše i privede kraju intervju sa manekenkom.

- Obično mogu da pričam, ali večaras mi je baš teško. Vruće je ovde - našalio se Ferguson, a činjenica da je zgodna manekenka na sebi imala duboko izrezanu haljinu, dodatno je dekoncentrisalo voditelja.

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.