Savršena si za je*anje! (VIDEO)

Izvor: Mondo, 17.Okt.2017, 18:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Savršena si za je*anje!" (VIDEO)

Oskarovka o problemima s producentima s kojima se susretala na početku karijere.

Holivudske zvezde okupile su se u ponedeljak uveče na događaju koji je organizovao magazin "El" kako bi ohrabrio žene koje su se ujedinile u osuđivanju seksualnog zlostavljanja i diskriminacije.

Naravno, sve u svetlu nedavnih događaja i ispovesti vezanih za ozloglašenog holivudskog "Pipača" Harvija Vajnstina, koji je u protekle tri decenije seksualno zlostavljao na desetine žena.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << />
Jedna od glumica koja je podelila svoja iskustva, ne s Vajnstinom, već "drugim muškim producentom" je Dženifer Lorens.

Oskarovka je rekla da je na početku karijere doživala dva incidenta - prvi je bio kada je morala da stoji gola u sobi s drugim devojkama i sluša kako je debela, a drugi, kada se poverila drugom producentu o svojoj težini i "nerealnom režimu ishrane" samo kako bi postala glumica.

"Ne znam zašto svi pričaju da si debela, meni si savršena za je*anje", ponovila je glumica. Oskarovka je otkrila i da joj je isti producent ponudio da glumi u porniću, ali i "mnogo gore stvari koje ne bi ponavljala obučena u ovu svečanu haljinu".



Izvor: YouTube

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.