Šako Polumenta progovorio o Mini Vrbaški

Izvor: Press, 12.Apr.2018, 18:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Šako Polumenta progovorio o Mini Vrbaški

Afera koja je lansirala Minu Vrbaški u medije bila je ona u kojoj je tadašnja maloletnica tvrdila da joj je pevač Šako Polumenta slao fotografije i video-snimke. Međutim, na kraju je priznala kako je sve to izmislila.
O ovom skandalu mesecima je brujao Balkan, a sada, godinu dana kasnije, Šako Polumenta u emisiji “Amidži šou” otkrio je šta misli o Mininom učešću u “Zadruzi”.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Press <<
“Drago mi je da je pronašla ljubav i da se zaljubila. Nekako mi je prva veza bila jača, divljačka! Ona je mlada i nekako to može da se oprosti. Povukao sam tužbu, da tu ne bi bilo svega i svačega”, rekao je Šako, a prenosi Srpski telegraf.

Nastavak na Press...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.