SERIJA A Konteov Inter silan na početku (VIDEO)

Izvor: 011vodič.com, 26.Avg.2019, 23:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Silno pojačani Inter je silovito počeo sezonu. U poslednjem meču prvog kola Serije A, na “Meaci” je demoliran novajlija Leće – 4:0 (2:0).
Na meču Krasnodar – Olimpijakos, naša kladionica nudi kvotu 5.45 za igru X-1.
Seriju je otvorio Hrvat Brozović, a samo tri minuta kasnije, vođstvo je duplirao Sensi. Izabranici Antonija Kontea su u prvom poluvremenu imali posed lopte od čak 63 odsto.
Nastavak je doneo prvi gol Romelua Lukakua u dresu kluba iz Milana. Golman >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << gostiju Gabrijel je odbranio jedan šut, odbio loptu, a Belgijanac natrčao i lako zatresao mrežu.

Ukras meča bio je gol Antonija Kandreve za konačnih 4:0. Italijan je sa 30 metara raspalio po lopti i posle projektil u mrežu Lećea.

SERIJA A – 1. KOLO
Ponedeljak
Inter – Leće 4:0 (2:0)
(Brozović 21, Sensi 24, Lukaku 60, Kandreva 84)
Roma – Đenova 3:3 (2:2)
(Under 6, Džeko 30, Kolarov 49 – Pinamonti 16, Krišito 43 penal, Kouame 70)
Kaljari – Breša 0:1 (0:0)
(Donaruma 53 penal)
Sampdorija – Lacio 0:3 (0:1)
(Imobile 37, 62, Korea 56)
SPAL – Atalanta 2:3 (2:1)
(Di Frančesko 7, Petanja 27 – Gosens 34, Murijel 71, 76)
Torino – Sasuolo 2:1 (1:0)
(Zaza 14, 55 – Kaputo 69)
Verona – Bolonja 1:1 (1:1)
(Veloso 36, c. k. Davidovič 13 – Sansone 15)
Udineze – Milan 1:0 (0:0)
(Besao 72)
Fjorentina – Napoli 3:4 (1:2)
(Pulgar 9 penal, Milenković 52, Boateng 65 – Mertens 38, Insinje 43 penal, 67, Kaljehon 56)
Parma – Juventus 0:1 (0:1)