Izvor: Blic, 13.Sep.2003, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Rulet za lepotice
Rulet za lepotice
Novi serijal popularnog kviza 'Ruski rulet' sa manjim izmenama u pravilima i selekciji učesnika počinje sa prikazivanjem na TV 'Pink' od ponedeljka, 15. septembra. Sreću da ih ne proguta rupa ruskog ruleta i da ostanu na podijumu prvo će okušati pet poznatih i lepih žena, koje su se dogovorile da svoje novčane dobitke daju u humanitarne svrhe.
Među lepoticama koje su se zabavljale na ruletu bile su manekenka Sandra Drašković, 'modelsica' Bojana >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Barović, voditeljka Radmila Radenović i glumice Danijela Vranješ i Boba Latinović. Voditelj Milan Kalinić bio je na slatkim mukama između pet vatrenih žena koje nisu prestajale da verbalno 'pucaju' u njega i koje su se do kraja muški borile.
- Učestvovati u kvizu bilo je super. Nikad se ne bih sama prijavila da učestvujem, iako je uvek postojala želja za tim. Imala sam tremu, jer propadanje kroz rupu ruleta izgleda jezivo, posebno ta neizvesnost šta vas dole čeka. Ipak, desilo se i to i bilo je... veoma zabavno - priča utiske jedna od učesnica glumica Boba Latinović.
- Kviz će se prikazivati dva puta nedeljno. U prvom terminu, ponedeljkom, 'Ruski rulet' imaće novog voditelja Milana Kalinića ('Leteći start') i razlikovaće se po odabiru takmičara koji će biti tematski. Tako, u prvom, na primer, učestvovaće pet lepih, pametnih i poznatih žena, zatim poštari ili učiteljice i slično, dok će kviz u drugom terminu, četvrtkom, ostati isti s voditeljem Irfanom Mensurom - kaže za 'Blic' Goran Stamenković, vlasnik firme 'Emotion' koja je producent pomenutog kviza.
Što se tiče izmena u pravilima, kaže Stamenković, ponedeljkom će emisija biti zabavnijeg karaktera, mnogo opuštenija i prva dva kruga takmičenja biće malo lakše proći nego u kvizu koji se prikazuje u drugom terminu. Takođe, novčane nagrade od sada računaće se i prikazivati u evrima.
- Ipak, najbitnija razlika biće mogućnost da finalista bira da li da ide sa do tada osvojenim novcem, na primer, sa oko 4.000 evra, ili da se s njima kocka, odnosno povuče ručicu ruleta i dobije trostruko više ili pak izgubi sve - rekao je Stamenković. Z. Z. L.












