“Romeo” traži “Juliju” po balkonima

Izvor: Blic, 24.Jul.2010, 00:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

“Romeo” traži “Juliju” po balkonima

Jedan usamljeni mladić je na više od 300 balkona bacio letke sa oglasom da traži svoju “Juliju”, prenosi britanski “Metro”.

Gabor Lazar (35) iz Budimpešte se nada da će na taj način pronaći pravu ljubav.

"Odabrao sam samo one balkone koji su mi se svideli, jer ako žena iz nekog od tih stanova stupi u kontakt sa mnom, znaću da imamo sličan ukus, a to je dobar početak”, izjavio je mladić.

Lazar je rekao da je bio veoma zauzet studiranjem, >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << a zatim i poslom, pa nije imao vremena da traži devojku.

Na ideju sa balkonima je došao, pošto je pročitao čuvenu Šekspirovu dramu "Romeo i Julija”.

Na letku piše: "Usamljeni Romeo traži svoju Juliju za ozbiljnu vezu. Puno sam radio i učio, tako da sada moram da nadoknadim propuštenu romantiku.”

Lazar je nakon svoje "ljubavne potrage” dobio nekoliko telefonskih poziva od zainteresovanih devojaka, ali nije rekao da li je išao na sastanke sa njima.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.