Izvor: Blic, 24.Jan.2005, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Robert de Niro želi nastavak filma

Robert de Niro želi nastavak filma 'Taksista'

Kakvo razočarenje! Robert de Niro trenutno dogovara sa Martinom Skorsezeom snimanje nastavka legendarnog filma 'Taksista'. De Niro (61), koji se proslavio ulogom poremećenog vijetnamskog veterana Trevisa Bikla u 'Taksisti', potvrdio je da sa Skorsezeom (rediteljem 'Taksiste' iz davne 1976. godine) radi na nacrtu scenarija za nastavak filma. De Niro je izjavio: 'Razgovarao sam sa Martinom o snimanju nečega što ja zovem nastavkom >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << ‘Taksiste’ gde je moj lik u međuvremenu ostario.'

'Glastonberi festival' otkazan za 2006.

'Glastonberi', jedan od najvećih rok festivala na otvorenom u Evropi, neće biti organizovan 2006. godine, jer je kravama na farmi na kojoj se obično održava, kao i žiteljima, potreban mir. Festival poznat po blatu i veselju u mirnom seocetu na zapadu Engleske održava se na farmi Majkla Ivsa još od 1970. godine. 'Ovo je dobra prilika za krave, farmu, radnike i žitelje da se odmore i oporave. Do sada je kravama bilo prilično naporno', rekao je organizator festivala Majkl Ivs najavljujući tu odluku.

Kada je 'Glastonberi' prvi put održan na Ivs farmi u blizini Piltona u Somersetu, oko 1.500 hipika platili su po jednu funtu kako bi prisustvovali nastupima različitih muzičkih grupa, uključujući 'Ti-Reks' Marka Bolana. 'Glastonberi festival', na kojem su svirali razni poznati izvodači, među kojima i Dejvid Bouvi, 'Oejzis' i bivši 'Bitls' Pol Makartni, kritikovan je tokom proteklih godina da je postao isuviše komercijalizovan, sa punktovima za punjenje mobilnih telefona koji su zamenili logorske vatre hipika.

Džordž Kluni morao na operaciju vrata

Džordž Kluni je prošlog meseca morao na operaciju kičmenog stuba nakon što se u oktobru povredio tokom snimanja trilera 'Sirijana'. Ubrzo su usledile stravične glavobolje i lekari su tokom zahvata na Klunijevom vratu otkrili tečnost koja je isticala iz kičmenog stuba i prouzrokovala bolove. Džordž (43) se, kako piše 'Njujork post', uspešno oporavio, jedino što će nekoliko narednih nedelja morati da nosi kragnu oko vrata.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.