Rekao sam ti - NEMOJ S MLAĐIM!

Izvor: Mondo, 08.Mar.2018, 17:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rekao sam ti - NEMOJ S MLAĐIM!

Voditelj i pevačica "ponovo flertovali" u Jutarnjem programu

Voditelj Jutarnjeg programa na televiziji Prva Srđan Predojević, pre nekoliko meseci je u Jutarnjem programu Pinka ugostio pevačicu Jelenu Rozgu.

Tada je "otvoreno" flertovao s njom pred kamerama, u šali naravno, a sada nastavio tradiciju i na novoj televiziji.

Gošća Jutarnjeg ponovo je bila lepa pevačica iz Hrvatske, a Srđan nastavio po starom: "Kosa joj miriše na more...", "evo ti cveće, >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << ne zato što je 8. mart, već što te volimo...", a onda je usledelo pitanje da li joj je flert od prošlog puta okončao vezu sa Stjepanom Hauserom.

"Nije mu bilo svejedno, mnogi su to krivo shvatili, a mi smo zaista samo prijatelji", rekla je Rozga, da bi joj Srđan dobacio "rekao sam ti, nemoj s mlađim".

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.