Izvor: Blic, 13.Avg.2016, 14:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Putovanje u prošlost? Može!
Ova subota na Hot Mess-u rezervisana je za putovanje u prošlost. Vremenska mašina pod nazivom “Odyssey” i ovog puta vodi vas u vreme retro house hitova koje su svi voleli.
Za ovaj put biće zaduženi Calavera&Manya i Peter Portman. Veče koje se definitivno razlikuje, i po muzičkom pravcu koje ga opisuje i po energiji svakako.
Savetujemo da se pridružite ovom Odisejskom putovanju uz sjajne dj-eve koji će sasvim sigurno probrati najkvalitetnije trake i pogoditi u srž ovog žanra. Na vama je samo da ponesete sa sobom osmeh i dobro raspoloženje.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.

















