Izvor: Blic, 19.Dec.2015, 00:32 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Provalnik upao u kuću Kris Džener
Neimenovani muškarac u utorak je uhapšen nakon što se pored svih mera bezbednosti uspeo da ušunja u dom Kris Džener, mame poznatih sestara iz klana Kardašijan-Džener.
Muškarac je ušao čak i u kuću Kris Džener i razgovarao s njom nakon čega je ona shvatila da ta osoba nema šta da traži u njenom domu, te je pozvala policiju. Na kraju se ispostavilo da je muškarac stigao autobusom iz Teksasa samo kako bi upoznao slavnu rijaliti zvezdu.
Pretvarao se da je >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << član ekipe koja je bila zadužena za blagdansko ukrašavanje njenog doma, pa je s njima čak i pozirao za zajedničku fotografiju.
Muškarac trenutno boravi u psihijatrijskoj bolnici.
U trenutku kada je nepoznati muškarac razgovarao sa Kris, u kući je bila i Kim sa novorođenim sinom Sajentom.
Naizgled zastrašujući susret čini se da Kris nije preterano potresao.
Dokaz za je Dženerova dobro, te da se nije mnogo uplašila su i fotografije ukrašenog koje je odmah objavila na Instagramu.
Hvala svima koji su učinili da moj dom izgleda čarobno za moje unuke. Ja sam iznenađena.










