Izvor: Mondo, 27.Sep.2016, 11:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Priča o kokainu - PLAĆENA? (VIDEO)
Marko Bulat o navodnom hapšenju supruge - "tu kampanju platila je osoba iz njene prošlosti".
Pevač Marko Bulat gostovao je kod Jovane i Srđana u Jutarnjem programu Pinka, emisiji "Dobro jutro".
Pevač je govorio i o slučaju navodnog hapšenja svoje supruge Marije, za koju je domaća štampa prenela da je privedena zbog kupovine kokaina "za sebe i supruga", što su oboje demantovali.
Bulat se u međuvremenu javno testirao na prisustvo narkotika u organizmu, >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << i testovi su bili negativni. U Jutarnjem programu Pinka, rekao je u šali da je "pod stare dane počeo da se drogira".
"Ljudi koji me znaju privatno, i iz kafane, znaju da je to nespojivo. Ta priča u medijima plaćena je još pre godinu i po dana, kampanja pokrenuta protiv moje supruge, iz njenog života pre mene. U pitanju je osoba koja nije podnela činjenicu da se u njenom životu pojavio neko lepši, pametniji i zgodniji", rekao je on.
Bulat će detaljnije pričati o celom slučaju u utorak uveče, u emisiji Ognjena Amidžića.
Izvor: YouTube







