Premijera poslednjeg Harija Potera 13. jula

Izvor: Blic, 03.Jul.2011, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Premijera poslednjeg Harija Potera 13. jula

Premijera filma “Hari Poter i relikvije Smrti 2” zakazana je za 13. jul, a na redovnom bioskopskom repertoaru film će biti od 14. jula.

U drugom delu epskog finala, borba koja se vodi između dobra i zla, u svetu čarobnjaštva, eskalirala je u sveopšti rat. Ulog nikada nije bio veći. I niko nije siguran. Ali, Hari Poter može biti taj, koji će podneti najveću žrtvu, kako se približava poslednji okršaj sa lordom Voldemorom. Tu se sve završava.

Poslednji >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << deo priče o najpoznatijim čarobnjacima na svetu režirao je Dejvid Jejts, a glavne uloge tumače Danijel Redklif, Rupert Grint, Ema Votson i Rejf Fajns.

U Sava Centru imaćete priliku da premijerno pogledate film u 2D tehnologiji, dok će premijerna projekcija filma u 3D, istog dana, biti u bioskopu Kolosej Cineplex.

U oba bioskopa, posetioci će moći da uživaju u prigodnom programu i zanimljivim aktivnostima koje će pratiti ovaj događaj.

Pogledajte poslednji trejler:

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.