Pravo čudo! (FOTO, VIDEO)

Izvor: Mondo, 06.Jul.2016, 05:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pravo čudo! (FOTO, VIDEO)

Prezgodna "Plejbojeva" zečica na neverovatan način pobedila sudbinu!

Kejla Kolins, "Mis avgusta 2008", za dlaku je izbegla smrt i prošla bez ijedne ogrebotine u strašnoj saobraćajnoj nesreći u Los Anđelesu!

Kejla je vozila svoj "audi" kada je otpozadi udario drugi vozač u punoj brzini! Njen automobil se isprevrtao tri puta i završio na krovu, a "zečica" je, potresena ali bez ijedne povrede, sama izašla i pozvala pomoć.

Kejla je pratioce na Instagramu >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << obavestila da je tačno da je doživela strašnu saobraćajnu nesreću, ali da je čudom ostala nepovređena.

Da proslavimo - pogledajte Kejline seksi klipove!



Izvor: YouTube



Izvor: YouTube



Izvor: YouTube

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.