Izvor: Mondo, 16.Avg.2018, 15:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pozlilo joj, Nataša u bolnici!
Pevačica izgubila svest nakon što je osetila malaksalost.
Nakon porođaja i porodične drame koju je doživela, pevačici pozlilo zbog čega je završila u crnogorskoj bolnici. Ona se trenutno nalazi u Crnoj Gori zbog zakazanih nastupa.
Iznenada se osetila malaksalom, a onda se umalo i onesvestila. Obratila se lekaru i po njegovoj preporuci dobila infuziju. Takođe je dobila i savet da mora više da povede računa o svom zdravlju, piše "Story".
Za ključan >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << motiv ovakvog zdravstvenog stanja pevačice naveden je stres koji je u njenom životu prisutan mesecima, odnosno od aprila ove godine kada ju je suprug Luka Lazukić pretukao. Takođe, visoke temperature i umor mogu uticati i dovesti do ovakvog stanja.
OPTUŽEN za nasilje u porodici!




