Posle dve decenije, Babe u Beogradu!

Izvor: Mondo, 07.Mar.2017, 14:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Posle dve decenije, Babe u Beogradu!

Kultna grupa Babe posle više od 20 godina pauze svoj samostalni koncert u Beogradu održaće u subotu 1. aprila (21:00) u Mikser hausu!

Foto: YouTube

Poslednji beogradski koncert Baba desio se negde krajem devedesetih, niko od članova više ne pamti kada i gde, a bend je u Beogradu, nakon ponovnog okupljanja pre neku godinu, zabeležio samo niz izuzetno uspešnih festivalskih nastupa na Long Night Festu, Beer Festu, Arsenalovom zagrejavanju u Bašti SKC-a...
>> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo <<
Mikser festival 2017 ponovo u silosima na Dorćolu

"Koliko god da je prošlo od tada, glavno je da smo i dalje na okupu, i da je 1. april dobra prlika za našu svirku. Gledaćemo da u Mikseru ne bude klasičan koncert, već performans uz interakciju sa publikom, da tu bude nečeg malo pomerenog", najavljuje pevač i gitarista Žika Milenković.

Babe, čuvene po hitovima kakvi su "Noć bez sna", "Ko me ter'o", "Da te vidim golu" i "Slanina", publici u Mikseru prirediće "šarolik i osvežen repertoar, koji će uključivati i par pesama koje ljudi do sada nisu čuli".

"Novi album smo snimili, ali nikako da ga smiksamo i uvek bi nešto dodavali. K'o da, Bože mi oprosti, pletemo goblen. Zapravo, tragamo za još većim hitom od svih što smo imali do sada", objašnjava Žika.

Babe su, pored Žike, gitarista Zoran Ilić-Ilke, basista Dejan Škopelja-Škopi, bubnjar Goran Ljuboja-Trut, kao i mlade snage gitarista Stefan Aćimović i klavijaturistkinja Luna Škopelja.

Ulaznica za Babe u Mikseru košta u pretprodaji 800 dinara preko mreže Eventim i u Mikseru.



Izvor: YouTube

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.