Popaj danas slavi 85. rođendan

Izvor: Radio 021, 17.Jan.2014, 13:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Popaj danas slavi 85. rođendan

Mornar Popaj, animirani lik neustrašivog muškarca s tetoviranim sidrima na podlakticama i lulom u ustima, koji svoju snagu crpi iz spanaća, slavi 85. rođendan.

Nastavak na Radio 021...



Povezane vesti

Osam i po decenija uz špinat

Izvor: Nezavisne Novine, 17.Jan.2014

Mornar Popaj, animirani lik neustrašivog muškarca s tetoviranim sidrima na podlakticama i lulom u ustima, koji svoju zadivljujuću snagu crpi iz špinata, proslavio je u petak 85. rođendan.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.