Ponovo s bivšom! (FOTO, VIDEO)

Izvor: Mondo, 28.Jul.2018, 08:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ponovo s bivšom! (FOTO, VIDEO)

Glumac Miloš Biković i Aglaja Tarasova uskoro na velikom platnu

Pre nekoliko meseci domaće medije zapalila je vest da je jedan od naših najpopularnijih glumaca Miloš Biković u vezi sa manekenkom Barbarom Tatalović i da je tu vezu krio zbog promocije filma "Led", pa samim tim i raskid sa koleginicom Aglajom Tarasovom.

Biković, navodno, nije krio samo krio vezu, već i veridbu!

Sada se ponovo piše o Milošu i bivšoj!

Miloš Biković i Aglaja >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << zaigraće u novom filmu "Mezimica", čije snimanje počinje u septembru.

"Reditelj Nemanja Ćipranić je u Rusiji našao glavnu glumicu, a ja sam se s njegovim izborom samo saglasio. Aglaja Tarasova je već velika zvezda u svojoj domovini, a Miloš Biković svetska, tako da će s Nikolom Kojom činiti sjajnu podelu filma", rekao je jedan od producenata ostvarenja Svetozar Cvetković "Kuriru".

Film u kojem ćemo ponovo gledati Bikovića i Tarasovu zajedno je akcioni triler koji prati dešavanja u životu antiheroja, bivšeg policajca Milutina.

SLIKE S PREMIJERE FILMA "LED"

Miloš i Aglaja bili su u vezi od 2016. godine. Živeli su zajedno u Moskvi godinu i po dana, nakon čega su na Instagramu objavili da se "rastaju kao prijatelji".

Podsetite se priloga s glavnim glumcem:

Izvor: MONDO

I podsetite ove saradnje para:

Izvor: Dexin film

Nastavak na Mondo...



Povezane vesti

Miloš Biković – Ponovo s bivšom

Izvor: Story, 28.Jul.2018

Glumac Miloš Biković i Aglaja Tarasova uskoro na velikom platnu Pre nekoliko meseci domaće medije zapalila je vest da je jedan od naših najpopularnijih glumaca Miloš Biković u vezi sa manekenkom Barbarom Tatalović i da je tu vezu krio zbog promocije filma “Led”, pa samim tim i raskid sa koleginicom...

Nastavak na Story...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.