Izvor: S media, 03.Okt.2011, 18:02 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pogledajte novi "Galijin" spot (VIDEO)
Niška rok grupa "Galija", pred slavljeničke koncerte 22. i 23. oktobra u Centru "Sava" u Beogradu, upravo je objavila "Ne tugujem ja", treći spot sa aktuelnog CD albuma "Mesto pored prozora" (2010 PGP RTS).
Za spot je poslužio snimak iz decembarske RTS-ove emisije "Galija - Mesto pored prozora", u režiji Petra Stanojlovića, jer je prema rečima frontmena Nenada Milosavljevića "na savršen način uhvaćena klupska atmosfera koju nosi pesma 'Ne tugujem ja'".
>> Pročitaj celu vest na sajtu S media << />
- Kad smo tražili zvuk za ovu pesmu, zamišljali smo atmosferu: svirka je završena u nekom klubu, zora je, tu se neko slučajno dohvatio instrumenta i krenuo da svira nešto što je njemu u tom trenutku 'radilo', sa tri tone viskija i pet tona duvana u sebi, kaže Neša Galija.
Džiboni je "učinio pravu stvar" u Novom Sadu! (FOTO+VIDEO)
Odlaže se Balaševićev koncert u Madlenijanumu!
Tereza Kesovija pruža "ruku pomirenja" Podgorici
U pesmi i spotu "Ne tugujem ja" gostuje poznati džez kontrabasista Miša Blam.
Niška "Galija", jedna od najistrajnijih i najosobenijih grupa jugoslovenskog i srpskog rokenrola, proslaviće 35 godina postojanja svečarskim koncertima 22. i 23. oktobra u velikoj dvorani Centra "Sava" u Beogradu.
Povodom jubileja, frontmen Nenad Milosavljević, stihopisac i pevač Predrag Milosavljević i drugovi pripremili su koncerte sa posebnim repertoarom, sačinjenim skoro isključivo od "Galijinih" balada iz svih delova karijere, koje su samo za ovu priliku urađene u potpuno novim aranžmanima.
Specijalni gost koncerata biće "Galijin" bivši gitarista Žan Žak Roskam koji je napustio bend pre 20 godina.
“Ne tugujem ja” novi Galijin spot
Izvor: TimeMachineMusic.org, 03.Okt.2011
Galija, pred slavljeničke koncerte 22. i 23. oktobra u Sava centru u Beogradu, objavila je danas 'Ne tugujem ja', treći spot sa aktuelnog albuma 'Mesto ..






