Izvor: Nezavisne Novine, 24.Avg.2011, 22:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pisci iz Banjaluke i Srbije u slavu Petru Kočiću

BEOGRAD - U okviru programa "Kočićevi dani 2011", pisci iz Banjaluke položiće sutra cvijeće na grob Petra Kočića u Aleji velikana, na Novom groblju u Beogradu, i pred njegov spomenik u Čuburskom parku, najavilo je Predstavništvo Republike Srpske u Srbiji.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Pisci iz Banjaluke i Beograda položili cvijeće na grob Petra Kočića

Izvor: Nezavisne Novine, 25.Avg.2011, 17:10

BEOGRAD - U okviru Kočićevih dana 2011, pisci iz Banjaluke i Beograda danas su položili cvijeće na grob Petra Kočića na beogradskom Novom groblju, a zatim i na spomenik velikom piscu u Čuburskom parku.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.