Izvor: Blic, 10.Jun.2014, 11:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pijana Džesika Simpson jedva hodala!
Fotografi su uspeli da zabeleže da je majka dvoje dece popila koju čašicu previše. Džesika se verovatno malo opustila jer se priprema za svoje venčanje
Iako je holivudski klub napustila u pomalo dezorijentisanom izdanju, u prvom planu je ipak bila vitka linija Džesike Simpson koju je strogim režimom ishrane i vežbanja dovela do savršenstva. Pevačica i glumica za noćni izlazak se utegnula u kratku, dekoltiranu haljinu, piše 24sata.hr.
Tokom izlaska iz kluba >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << pevačici je prilikom hodanja pomagao njen verenik, Erik Džonson, od kog se nije odvajala. Fotografi su uspeli da zabeleže da je majka dvoje dece popila koju čašicu previše, ali Džesika se verojatno malo opustila jer se priprema za svoje venčanje. Par već ima dvogodišnju ćerku Maksvel i 11-mesečnog sina Ejsa. Zbog dve uzastopne trudnoće Džesika je imala čak 95 kilograma, ali ove godine uspela je da dođe na samo 49 kila. Želi da izgleda savršeno za svoju svadbu.
- Ima najbolje telo ikad. Oseća se u boljoj formi nego što je to bila u svojim ranim dvadesetima - tvrde njeni prijatelji.
Najčitanije SADA:














