Izvor: Vesti-online.com, 10.Feb.2010, 14:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Parkirao tenk ispred paba i otišao
Nepoznati muškarac parkirao je svoj tenk ispred jednog paba u Mančesteru još za Božić i od tada ne dolazi po svoje vozilo.
Nekoliko dana pre Božića u decembru prošle godine, jedan muškarac parkirao je tenk na parking prostor paba u Mančesteru. Druge nedelje februara 2010. godine tenk se još uvek nalazi na istom mestu i niko ništa ne zna o njegovom vlasniku.
Poslovođa paba "Four In Hand" već duže vreme traga za vlasnikom tenka koji se nalazi na parkingu >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << njigovog ugostiteljskog objekta. On kaže da ga je pred Božić jedan muškarac pitao da li može da parkira svoje poveće vozilo na parking prostor paba i otišao. Niko ne zna ni njegovo ime ni adresu, zbog čega ne mogu da mu uđu u trag.
"Moguće je da je vlasnik tenka svoje neobično vozilo koristio za proslavu momačkih večeri", izjavio je poslovođa u šali dodajući da to čak ne bi bila loša ideja.
U međuvremenu, tenk je postao prava atrakcija među gostima paba koji se redovno fotografišu pored njega, preneli su lokalni mediji.
Nastavak na Vesti-online.com...











