Izvor: Blic, 04.Avg.2008, 15:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pamela Anderson gradi eko-hotel u Abu Dabiju
Bivša zvezda serije "Čuvari plaže” Pamela Anderson odlučila je da investira u gradnju ekološkog hotela u Abu Dabiju, prenose mediji.
Prema pisanju sajta Economictimes.com, Pamela se "zaljubila u Abu Dabi” prilikom posete tom gradu, kada je u svojstvu humanitarnog radnika pomagala siromašnima preko fondacije "Make a Wish”. Kako se navodi na sajtu Contactmusic.com, kraljevska porodica ju je zamolila da postane hotelijer.
"Gradim hotel u Abu Dabiju. >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << To će biti ekološki prihvatljiva zgrada. Bila sam u maju mesecu u poseti gradu preko humanitarne fondacije i upoznala sam članove kraljvske porodice koji su zaista prijatni”, rekla je glumica.
Ona je dodala da će insistirati da svaki deo hotela, koji se bude koristio u izgradnji, bude ekološki prihvatljiv.














