Izvor: Blic, 16.Jul.2016, 19:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PROVOCIRA Pevačica seksi u crvenom

Pevačica Jelena Kostov uživa na crnogorskom primorju, a kada ne nastupa Jelena koristi svaku priliku da se odmori i uživa u lepotama Jadranske obale.

Ovoga puta pevačica se zaustavila na Svetom Stefanu, odakle je pozirala specijalno za Instagram. Obučena samo u crni kupaći kostim, i ogrnuta u crveni kaftan, Jelena je dobila pregršt komplimenata od svojih pratilaca.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.