PONOVO izvisila! (VIDEO)

Izvor: Mondo, 19.Feb.2019, 13:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PONOVO izvisila! (VIDEO)

Spektakularan povratak britanske senzacije i ... ništa!

Domaćicu Suzan Bojl upoznali ste pre deset godina, kada je samouvereno ušetala na binu britanskog Talenta i rekla da bi želela da bude kao Elen Pejdž. Otpevala je numeru "I dreamed a drem" iz "Jadnika" i stigla do finala.

Na samom kraju je, uprkos podršci celog sveta, izgubila od plesne grupe, a onda se ove godine vratila na binu Talenta, u specijalu "Najbolji od najboljih", stigla do finala i... PONOVO >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << izgubila.

Pobedu je odneo Šin Lim, mađioničar koji je pobedio i prošle godine u "regularnom takmičenju".

Ovo je pobednik:



Izvor: YouTube/America's got talent

Od Suzan... samo komentar "Lagala bih kada bih rekla da se nisam nadala pobedi. Ipak, nikad nisam mislila da sam zvezda, već samo Suzan".

Podsetite se njenog nastupa i ONE pesme:



Izvor: YouTube/America's got talent

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.