PIjuje me, jer sam ga odbila

Izvor: Mondo, 02.Nov.2018, 10:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"PIjuje me, jer sam ga odbila"

Pevačica otkrila zašto je pevač vređa. "Govorio mi je da sam prelepa i kako ću biti velika zvezda. Nije me zanimalo šta on misli, pa se naljutio".

Dara Bubamara tvrdi da je Vlado Georgiev otvoreno vređa, jer je devedestih godina bio zaljubljen u nju, pa da joj se sada sveti zbog neuzvraćene ljubavi.

"On je bio zaljubljen u mene na početku karijere. Visio je u studiju i molio me da uradi aranžman za pesmu 'Sve devojke su varale momke'. Mili i ja samo ga pustili >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << i dali mu šansu samo da nam se skine s grbače. Postao je naporan pošto je svakog dana dolazio", kaže Dara za "Srpski Telegraf" i dodaje da je na njegovo udvaranje ostala imuna, zbog čega je kasnije navukla njegov gnev.

Ona je u intervjuu za ovaj tabloid ispričala i da je "Georgiev za njom trčkarao kao kuče neko", kao i da joj je govorio da je prelepa i da će biti velika zvezda.

"Iz njega govori povređen i odbijen čovek. Ne zanima me šta misli", kaže Dara.

Njihova svađa datira još od emisije "Tvoje lice zvuči poznato", kada je Vlado rekao šta misli o njoj. Stare rane su ponovo otvorene pre neki dan, kada je Georgiev na Twitteru Daru nazvao "turbo prasetom", a ona se posle hvalila kako je ponosna na rad s mnogim talentovanim ljudima, u koje ne ubraja i poznatog kantautora.

Dara Bubamara za MONDO TV



Izvor: MONDO

Izvor: MONDO

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.