Ozi Ozborn: Ukinite Božić!

Izvor: S media, 26.Dec.2010, 18:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ozi Ozborn: Ukinite Božić!

Britanski roker Ozi Ozborn smatra da bi Bozzich trebalo "ukinuti" zbog uzbudjenja i

egzaltacije koje nosi moderno praznovanje a koje, po njegovom missljenju, imaju malo veze s istinskim znaccenjem tog praznika.

U svojoj redovnoj rubrici o zbravlju u Sandej tajms magazinu, bivssi frontmen "Blek Sabata" koji je ostavio piche, navodi da je zimske praznike uvek smatrao "savrssenim

opravdanjem" za napijanje.

"Bozzich bi trebalo zabraniti. Taccka. Iako sam, dok >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << sam pio, smatrao da je to savrssen izgovor da se `ubijem'... Sada ne podnosim nissta od toga".

"I sva ta pricca `ostalo je joss samo 10 dana da obavite kupovinu', to je takvo 'navlaccenje'. Nisam ja neki svetac, ali kakve to ima veze sa tim ssto se rodilo dete Isus? SSto pre udjemo u 2011. tim bolje", zakljuccio je Ozborn.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.