Izvor: S media, 26.Dec.2010, 18:49 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ozi Ozborn: Ukinite Božić!
Britanski roker Ozi Ozborn smatra da bi Bozzich trebalo "ukinuti" zbog uzbudjenja i
egzaltacije koje nosi moderno praznovanje a koje, po njegovom missljenju, imaju malo veze s istinskim znaccenjem tog praznika.
U svojoj redovnoj rubrici o zbravlju u Sandej tajms magazinu, bivssi frontmen "Blek Sabata" koji je ostavio piche, navodi da je zimske praznike uvek smatrao "savrssenim
opravdanjem" za napijanje.
"Bozzich bi trebalo zabraniti. Taccka. Iako sam, dok >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << sam pio, smatrao da je to savrssen izgovor da se `ubijem'... Sada ne podnosim nissta od toga".
"I sva ta pricca `ostalo je joss samo 10 dana da obavite kupovinu', to je takvo 'navlaccenje'. Nisam ja neki svetac, ali kakve to ima veze sa tim ssto se rodilo dete Isus? SSto pre udjemo u 2011. tim bolje", zakljuccio je Ozborn.










