Ovo je dobar znak!

Izvor: Mondo, 15.Avg.2017, 20:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ovo je dobar znak!

Potvrđeno snimanje serije "Good omens", evo ko glumi!

Nakon dugog odlaganja, snimanje serije "Dobra predskazanja" (Good omens) može da počne! U pitanju je adaptacija kultne knjige Terija Pračeta i Nila Gejmena, napisane 1990. godine.

Serija će imati šest epizoda, i prati nekoliko priča paralelno. Rađanje Sotoninog sina Adama, koji slučajno završava u pogrešnom selu i pogrešnoj porodici, zajedničke napore jednog demona i jednog anđela da osujete >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << smak sveta, i međusobne razmirice četiri jahača apokalipse. I da, u pitanju je komedija!

Nil Gejmen poslednjih godina je sve prisutnije ime na televiziji. Pored serije "Američki bogovi" koja je ove godine oduševila fanove, već nekoliko godina emituje se i krimi komedija "Lucifer".

Glavne uloge tumačiće Dejvid Tenant i Majkl Šin, a Gejman će biti producent zajedno sa Pračetovom kćerkom Rijanom.

Teri Pračet je preminuo svojom voljom 2015. godine, nakon što se borio sa Alchajmerovom bolešću. U duhu svog neprevaziđenog humora, zadužio je Gejmena da snimi "Dobra predskazanja" kao seriju, i tvitovao svaki korak sopstvenog napuštanja ovog sveta.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.