Izvor: Blic, 26.Okt.2006, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ostalo 500 karata za treći koncert

Ostalo 500 karata za treći koncert

Pevač Sergej Ćetković održao je juče konferenciju za novinare u restoranu 'Promaja' na kojoj je izrazio zadovoljstvo što će 29, 30. i 31. oktobra održati koncerte u Centru 'Sava'.

Prva dva koncerta su rasprodata, a kako su istakli organizatori, ostalo je još 500 ulaznica za treći koncert.

- Ovi nastupi će biti na visokom nivou i što se tiče produkcije, tako da će publika moći zaista da uživa. Prvi koncert >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << će se snimati i on će biti objavljen na DVD, pa će svi oni koji ne uspeju da kupe kartu za koncert moći kod kuće da pogledaju kako je to izgledalo - rekao je Sergej koji nije odbacio mogućnost da održi i četvrti koncert, ali za sada nije siguran kada bi to moglo da se desi.

U prodaji su karte za treći koncert po ceni od 600, 800 i 1.000 dinara. Nakon toga ovaj pevač će nastupiti 3. novembra u Nišu, 5. novembra u Novom Sadu i 11. novembra u Čačku.

N. DŽ.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.