Izvor: Mondo, 03.Jul.2015, 08:31 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Orlić" smuvao Terzićevu ćerku
Mladi fudbaler u romansi sa Mašom Terzić, piše domaća štampa.
Posle sina Cece Ražnatović, Veljka, mezimica Zvezdana Terzića u vezi je sa talentovanim mladim fudbalerom Crvene Zvezde Markom Grujićem, piše "Kurir".
"Oni se dugo poznaju, ali je Marko stupio u akciju tek kada je raskinula sa Veljkom. Počeli su vezu neposredno pred njegov odlazak na Svetsko prvenstvo", rekao je izvor blizak paru za taj list.
Maša je sa Cecinim Veljkom bila u dužoj vezi, koju su navodno krunisali i veridbom.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







