Oprostila se od dečka na Instagramu (FOTO)

Izvor: Mondo, 16.Apr.2019, 19:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Oprostila se od dečka na Instagramu (FOTO)

Glumica je raskinula sa dečkom i iskoristila priliku da objavi selfi iz kupatila.

View this post on Instagram

✅ this hair color thooo

A post shared by BELLA (@bellathorne) on Feb 2, 2019 at 2:22pm PST

Glumica i pevačica Bela Torn i muzičar Mod Sun, raskinuli su nakon dve godine vezi.

Bela je ove vesti potvrdila na svom Instagram profilu gde je objavila njihov zajednički selfi iz javnog kupatila i napisala:

>> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << "Uvek ću te voleti. Svim dobrim stvarima mora da dođe kraj."

Muzičar je potom naglasio za strane medije da je njegova odluka bila da raskinu, a do prekida je došlo nakon što su ih mnogi ljudi videli kako se žestoko svađaju na festivalu Koačela u Kaliforniji.

I dok je možda Belina objava zvučala optimistično u smislu potencijalnog pomirenja, Mod Sun je za "Daily Mail" istakao da do toga definitivno neće doći.

"I ja sam zlostavljana" (FOTO, VIDEO)

Do februara ove godine, glumica je bila uporedo u vezi sa Mod Sunom i jutjuberkom Tanom Mongeau i često otvoreno pričala o njihovom ljubavnom trouglu, odnosno, poliamornom odnosu koji su imali.

Trenutno, nije ni sa jednim partnerom ili partnerkom.

View this post on Instagram

I will always love you. All good things must come to an end.

A post shared by BELLA (@bellathorne) on Apr 15, 2019 at 2:03pm PDT

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.