Izvor: Mondo, 16.Apr.2019, 19:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Oprostila se od dečka na Instagramu (FOTO)
Glumica je raskinula sa dečkom i iskoristila priliku da objavi selfi iz kupatila.
View this post on Instagram
✅ this hair color thooo
A post shared by BELLA (@bellathorne) on Feb 2, 2019 at 2:22pm PST
Glumica i pevačica Bela Torn i muzičar Mod Sun, raskinuli su nakon dve godine vezi.
Bela je ove vesti potvrdila na svom Instagram profilu gde je objavila njihov zajednički selfi iz javnog kupatila i napisala:
>> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << "Uvek ću te voleti. Svim dobrim stvarima mora da dođe kraj."
Muzičar je potom naglasio za strane medije da je njegova odluka bila da raskinu, a do prekida je došlo nakon što su ih mnogi ljudi videli kako se žestoko svađaju na festivalu Koačela u Kaliforniji.
I dok je možda Belina objava zvučala optimistično u smislu potencijalnog pomirenja, Mod Sun je za "Daily Mail" istakao da do toga definitivno neće doći.
"I ja sam zlostavljana" (FOTO, VIDEO)
Do februara ove godine, glumica je bila uporedo u vezi sa Mod Sunom i jutjuberkom Tanom Mongeau i često otvoreno pričala o njihovom ljubavnom trouglu, odnosno, poliamornom odnosu koji su imali.
Trenutno, nije ni sa jednim partnerom ili partnerkom.
View this post on Instagram
I will always love you. All good things must come to an end.
A post shared by BELLA (@bellathorne) on Apr 15, 2019 at 2:03pm PDT









