Ono kad čuješ da Trampova žena voli da te gleda

Izvor: Mondo, 27.Jan.2018, 14:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ono kad čuješ da Trampova žena voli da te gleda

Izraz lica - neprocenjiv, pogledajte video!

Prva dama Amerike nedavno je izjavila da joj je "How to get away with murder" omiljena serija, a sada je to saopšteno glavnoj glumici i njena reakcija je sjajna!

Oskarovka Vajola Dejvis, koja igra Analis Kiting u hit krimiću, "zgromila" je voditelja Džimija Kimela pogledom kada je pomenuo koliko Melanija Tramp voli njenu seriju.

"Kunem ti se, to je jedino pitanje za koje sam zamolila da ga ni ne pominjete," namrštila >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << se ona.

"Da li razmišljate da joj daju neku malu ulogu," pitao je Kimel.

"Ma znaš šta, razmišljamo! Zato što bih zaista volela da razgovaram sa njom. Volela bih da mi ispriča 'pikanterije' iz života sa Trampom," rekla je glumica.

Pogledajte!



Izvor: YouTube/JimmyKimmelLive

A evo i trejlera nove sezone "HTGAWM"!



Izvor: YouTube/ABC Television Network

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.