Novi fosili u Sava centru

Izvor: Dzungla.org, 29.Nov.2011, 01:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Novi fosili u Sava centru

Jedan od najpopularnijih bendova bivše Jugoslavije podsetiće publiku na nezaboravne hitove, a pevačica Sanja Doležal ističe da jedva čeka susret sa Beograđanima

ZAGREBAČKA pop grupa „Novi fosili“, koja je pre desetak dana odložila koncert u Sava centru zbog bolesti gitariste Vladimira Kočiša Zeca, u utorak uveče će, posle tri godine, nastupiti pred beogradskom publikom. Jedan od najpopularnijih bendova bivše Jugoslavije podsetiće publiku na nezaboravne hitove, >> Pročitaj celu vest na sajtu Dzungla.org << a pevačica grupe Sanja Doležal ističe da jedva čeka susret sa Beograđanima koji joj uvek uliju dodatnu energiju.
- Obećavam publici dobru zabavu i pregršt emocija, jer naše pesme u svima nama bude sećanja na mladost i usuđujem se da kažem na dobra stara vremena - rekla je pevačica grupe Sanja Doležal. - Radujem se trenutku kada ću izaći na scenu i zapevati beogradskoj publici. Pred svaki koncert postoji uzbuđenje i trema, ali je to deo odgovornosti. Imala sam sreću da se bavim onim što najviše volim, a to je muzika. Zbog toga se osećam blagosloveno.
* I dalje zračite lepotom, energijom i šarmom. U čemu je tajna vašeg dobrog izgleda?
- Ukoliko ne želite da zapustite svoj izgled, to podrazumeva neprestanu borbu. Uskoro ću napuniti 50 godina, a u glavi nemam toliko i kada u ogledalu vidim „izdajničke“ tragove, iznenadim se, jer nekako uvek mislimo da smo ostali u prošlim vremena. Uz malo truda i povremenog odricanja sve se može postići. Mislim da nije u pitanju stil života, jer smo svi u mladosti radili i jeli ono što ne treba.
* Sa ponosom ističete da ćete uskoro napuniti 50 godina...
- Mislim da je to lepa okrugla brojka kada podvlačite crtu u životu. Ponosno ću proslaviti 50. rođendan, napraviću neku veliku feštu, verovatno koncert na koji ću pozvati sve svoje prijatelje.
* Rekli ste da žalite za mladalačkim ljubavima. Objasnite to?
- Mislila sam na mladalačke, platonske ljubavi iz puberteta. Taj neko je danas čovek u srednjim godinama, sa stomakom, a ni ja nisam devojčica od 14 godina, koja je svojevremeno bila na jednoj plaži na Jadranu.
(Izvor: Novosti)

Nastavak na Dzungla.org...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Dzungla.org. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Dzungla.org. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.