Izvor: Blic, 07.Jun.2005, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Normalno je da skačem po kafani
Normalno je da skačem po kafani
Slavica Ćukteraš, mlada zvezda 'Granda' i devojka o kojoj se svašta piše i priča, kaže da nema nameru da bilo šta demantuje. Ipak, priznaje da je spavati sa pola Šapca fizički apsolutno nemoguće.
- Ne demantujem tračeve. Kad je počela da kruži priča o meni da sam spavala sa pola Šapca, ja sam samo rekla da je to nebuloza. Treba imati snage da spavaš sa svim tim ljudima. Šabac je grad koji volim, ali mnogo negativne energije >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << vlada u njemu. Ljudi su postali zavidni. Ja jesam radila po kafanama i to ne krijem, a normalno je da sam tamo skakala i da sam se šalila sa ljudima. Kako se nosite sa popularnošću?
- Lako sam se navikla na popularnost jer sam od malih nogu htela da pevam i da budem javna ličnost. Iskreno, u jednom trenutku sam bila zbunjena kad je o meni počelo svašta da se priča. Sve ono što je bilo lepo bila je istina, a ono ostalo...
Da li ste sanjali da ćete jednog dana uspeti?
- Još u detinjstvu sam imala sklonosti ka pevanju i javnim nastupima. Sa pet godina sam imala običaj da posle večere uzmem daire i igram na stolu. Zbog toga je mama i tad znala da ću biti ovo što sam danas. A kakva je Slavica van scene?
- Energična kao i na sceni. Možda sam na sceni malo agresivna zbog igre, ali mislim da to nije loše. Ponekad preteram, ali oprašta mi se. Moj zaštitni znak je upravo ta igra. U meni je neverovatna energija i ja moram da je kroz to iskažem. Kad izađem na scenu i kad se onako raširim... E, to je Slavica!
S. Dominik












