Nemanja i Danijel neće da se pomire

Izvor: Blic, 18.Maj.2015, 00:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nemanja i Danijel neće da se pomire

Nemanja Stevanović i Danijel Alibabić suočili su se u jednoj emisiji godinu dana nakon svađe.

Oni su se sukobili posle „Grand festivala“ u bekstejdžu, kada se Nemanja pitao kako je Danijel mogao da prođe u finale, a kolega mu nije ostao dužan rekavši da je Stevanović loš pevač. Godinu dana kasnije sreli su se na snimanju „Grand koktela“, ali su se sve vreme izbegavali. Došli su sat pre emisije koja se emitovala uživo, zajedno su bili u šminkernici, ali se nisu >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << ni pogledali.

- Rekao sam sve što sam imao. Ako on meni pruži ruku, i ja ću njemu. Do toga još nije došlo - rekao je Danijel za „Blic“, a Nemanja tvrdi da kolegu i ne poznaje:

- Tog čoveka ne poznajem. Zapravo, znamo se iz viđenja, dobar dan i doviđenja.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.