Neke kolege se razvaljuju od droge!

Izvor: Mondo, 05.Jun.2019, 15:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Neke kolege se razvaljuju od droge!"

Pevačica o upotrebi narkotika na estradi.

  Dara Bubamara je poznata kao neko ko nema "dlake na jeziku", ovoga puta se dotakla teme o upotrebi narkotika među kolegama na estradi.

"Čula sam da se neke moje kolege razvaljuju od droge, s druge strane, ne mogu ništa da tvrdim jer nikada tokom svoje karijere svojim očima nisam videla da se neko predamnom drogira. To zapravo ne bih ni mogla da gledam jer sam veliki protivnik tog poroka", istakla je Dara za "Informer >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << Hit" i dodala da neće da imenuje kolege za koje je čula takve priče.

Kome si slala klip? (FOTO, VIDEO)

Što se tiče Darinog iskustva sa zabranjenim supstancama, folkerka tvrdi da nikada nije probala ništa što su joj nudili.

"Nisam, niti ću. Nikada me to nije privlačilo. Zamislite mene s ovako ludom energijom da je još nadrogiram. Završila bih na nekom drvetu! Nudili su mi kokain više puta u klubovima gde sam davno radila, ali samo sam odmahnula rukom i rekla: 'Ne, hvala'", zaključila je Dara.

Dara Bubamara o bivšem: On je bio pravi muškarac

Pogledajte MONDO TV prilog sa Darom:



Izvor: MONDO

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.