Neda Ukraden: Preživela sam grozne stvari!

Izvor: Blic, 19.Apr.2017, 21:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Neda Ukraden: Preživela sam grozne stvari!

Neda Ukraden u petoj deceniji je u savršenoj formi na kojoj bi joj pozavidele i mlađe koleginice. Pevačica je otkrila koja je njena tajna i pritom podelila s javnošću potresnu ispovest.

Pevačica je izjavila da je veoma bitno voleti svoju porodicu, sebe i svoj posao.

- Naravno, treba paziti na zdravu ishranu, ali mnogo je bitnije kako se osećaš mentalno. Zato je ta zrelost lepa, rastistiš se s tim zabludama i lažnim prijatelja - rekla je Neda, a potom na voditeljkinu >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << konstataciju da je hrabra osoba rekla:

- Mnogo je to bilo, protiv mene, moje karijere i trajanja. Desio se taj rat, srušili su mi kuću u Sarajevu. Grozne stvari su mi se desile, ali ja sam sebi rekla "Ne mogu ja sad zbog mesta prebivališta da izgubim sebe i da se moja ličnost pretvori u babarogu". Ja mržnju ne priznajem kao vodilju - rekla je Neda u emisiji "150 minuta".

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.