Ne brini, oprala sam ruke (VIDEO)

Izvor: Mondo, 08.Nov.2015, 11:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Ne brini, oprala sam ruke" (VIDEO)

Zašto je britanska glumica gurnula 50 Centu ruku u usta?

Foto: YouTube

Reper 50 Cent, glumice Džuli Volters i Kejt Vinslet, i glumac Majkl Fasbender bili su gosti u emisiji Grejema Nortona kada se povela priča o ranjavanju repera.

"Pogođen sam devet puta, u jednoj prilici. Meci su mi prošli kroz noge, ruku, i jedan kroz obraz. I dalje imam komadić metka u jeziku", rekao je 50 Cent.

On se našalio i da je zbog metka "sjajan u oralnom seksu", >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << a Voltersova (65) nije izdržala, pitala ga je da opipa njegov jezik.

"Oprala sam ruke, ne brini", rekla je glumica. 50 Cent je zatražio papirnu maramicu, stavio je preko jezika i dozvolio glumici da opipa šrapnel u njegovim ustima.

Pogledajte!



Izvor: YouTube

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.