Napušta rijaliti?! (FOTO)

Izvor: Mondo, 06.Avg.2018, 20:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Napušta rijaliti?! (FOTO)

Kortni Kardašijan poručila sestrama da je više neće "za********"!

Najstarija sestra Kardašijan Kortni, napušta rijaliti!

Razlog za ovakvu izjavu je eksplozivna svađa koja je otvorila novu, 15. sezonu rijalitija KUWTK.

Kortni i Kim Kardašijan posvađale su se oko vremena snimanja, nakon čega joj je Kim uputila par uvreda - ona koja je najviše zabolela bila je "znala bi kako je teško kada bi imala posao".

Foto: YouTube/screenshot/E!Entertainment
>> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << />
"Radi nešto!" VIDEO

U drugoj epizodi rijalitija prikazan je i razgovor Kloi Kardašijan s uplakanom Kortni tokom kojeg je mama troje dece rekla: "Jedva čekam da se odselim i da ne moram da učestvujem u foliranju i lažnim vezama. Nećete vi mene da za********". Kim je nastavila da provocira govoreći da može slobodno da nastavi i ne radi ništa, na šta joj je ova odgovorila da ima "ku*ke u porodici" i da ih mrzi.

Da li će Kortni istrajati u nameri da batali rijaliti ili ćemo je gledati i u 16, 17, 18. sezoni, videćemo!

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.