Izvor: Mondo, 14.Apr.2017, 08:08 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Napadnuta u saobraćaju!
Glumica i voditeljka pretrpela strah i manju materijalnu štetu.
Anđelka Prpić rekla je za Prvu da je nedavno napadnuta dok je stajala u saobraćaju.
"Krenula sam da trubim nekome ko je vozio ispred mene, a onda je to čuo dečko koji je prelazio na pešačkom sa devojkom, i pomislio da trubim njemu. Počeo je da me naziva pogrdnim imenima, a ja sam iz kola pokušala da mu objasnim da nisam njemu 'svirala'. On se okrenuo, šutnuo mi retrovizor i počeo da mi udara u staklo," rekla je glumica i voditeljka za "Ekskluziv".
Prpićeva je dodala da se prilično uplašila, i da je njen automobil pretrpeo manju materijalnu štetu.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






