Izvor: Mondo, 06.Dec.2015, 23:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Najgori lik na televiziji!
Niste znali da se ova hit serija nalazi i na nekoj top listi najgorih? Saznajte i zbog koga!
Foto: HBO
Remzi Bolton (prethodno Snežni), kojeg igra Ivan Reon, proglašen je za najgoreg lika na televiziji u ovoj godini.
Pažnja, slede spojleri!
U trećoj sezoni "Igre prestola" zapanjio je gledaoce, naravno ne i čitaoce knjiga Džordža R. R. Martina, jezivim mučenjem Teona Grejdžoja. Dok se u četvrtoj sezoni relativno malo pojavljivao, >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << u petoj je njegov sadizam kulminirao venčanjem sa Sansom Stark, i zatim prebijanjem i silovanjem.
Zbog toga su čitaoci britanskog "Atlantika" proglasili Remzija za najgoreg lika na televiziji ove godine, a konkurencija je bila žestoka, pošto su u anketi bili predloženi i likovi iz serija "Kuća od karata", "Narandžasto je novo crno", "Hanibal" i drugih.








