Najgori lik na televiziji!

Izvor: Mondo, 06.Dec.2015, 23:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Najgori lik na televiziji!

Niste znali da se ova hit serija nalazi i na nekoj top listi najgorih? Saznajte i zbog koga!

Foto: HBO

Remzi Bolton (prethodno Snežni), kojeg igra Ivan Reon, proglašen je za najgoreg lika na televiziji u ovoj godini.

Pažnja, slede spojleri!

U trećoj sezoni "Igre prestola" zapanjio je gledaoce, naravno ne i čitaoce knjiga Džordža R. R. Martina, jezivim mučenjem Teona Grejdžoja. Dok se u četvrtoj sezoni relativno malo pojavljivao, >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << u petoj je njegov sadizam kulminirao venčanjem sa Sansom Stark, i zatim prebijanjem i silovanjem.

Zbog toga su čitaoci britanskog "Atlantika" proglasili Remzija za najgoreg lika na televiziji ove godine, a konkurencija je bila žestoka, pošto su u anketi bili predloženi i likovi iz serija "Kuća od karata", "Narandžasto je novo crno", "Hanibal" i drugih.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.