NJUZ KLIP: Đilas objašnjava zašto su vagoni najveća šansa Srbije

Izvor: Njuz.net, 12.Mar.2014, 16:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NJUZ KLIP: Đilas objašnjava zašto su vagoni najveća šansa Srbije

Napomena: Ova vest je šaljive prirode BEOGRAD, 12. mart 2014, (Njuz) – Lider DS-a Dragan Đilas izjavio je da su vagoni jedna od najvećih izvoznih šansi Srbije. On je izrazio bojazan da ako se ne proizvede dovoljno vagona, prodavci u radnjama mogu doći u situaciju da im zafale vagoni za prodaju. 
)
Autor: Jovan Palavestra
 

Nastavak na Njuz.net...



Povezane vesti

NJUZ KLIP: Vučić obećao da niko neće morati ništa da radi

Izvor: Njuz.net, 13.Mar.2014, 12:50

BEOGRAD, 13. mart 2014, (Njuz) – Lider SNS-a Aleksandar Vučić obećao je pred simpatizerima na završnoj konvenciji u Beogradu da niko neće morati ništa da radi. On je dao i garancije da niko neće morati da plaća ništa, kao i da će svako dobiti po viski i bombonjeru.. ). Autor: Jovan Palavestra

Nastavak na Njuz.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Njuz.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Njuz.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.