Izvor: Blic, 24.Okt.2014, 23:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
NAJEPSKIJI video o bezbednom letenju IKAD
Novi Zeland se nada da bi još jednom mogao da zaradi na franšizi "Gospodar prstenova", ali ovaj put preko videa za bezbednost u avionu.
Video klip je prozvan "najepskijim videom o bezbednosti ikad", a objavljen je uoči trećeg i poslednjeg filma iz trilogije "Hobit", "Hobit: Bitka pet armija".
U promotivnom spotu pojavljuje se nekoliko zvezda ovog serijala, uključujući Ilajdžu Vuda i Pitera Džeksona.
Ista aviokompanija je i 2012. godine napravila sličan >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << video i promovisao ga sa istim haštagom #airnzhobbit.
Kompanija "Er Nju Zeland" je i ranije objavljivao dramatična video uputstva za svoje putnike, među kojima je i plesna žurka Ričarda Simonsa i klip sa Dejvidom Haselhofom kako jaše malog konja.












