Izvor: Mondo, 07.Mar.2018, 10:21 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Mustafa besan na Eminu što uči decu srpski?!
Još jedna u nizu teorija oko razvoda popularnog para...
Turski pevač Mustafa Sandal navodno je besan na svoju još uvek zakonitu suprugu Eminu Jahović zato što sinove Jamana i Javuza uči srpski.
"Potpuno je odlepio. Rekao joj je da neće dozvoliti svojim naslednicima da budu Srbi i naredio joj je da priča sa decom samo na turskom. Emina mu je rekla da joj ne pada na pamet da ispoštuje njegov zahtev i tu je nastao opšti haos", tvrdi nepoznati sagovornik >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << za "Informer Hit".
Emina za MONDO: Moj život je mnogo naporan
Navodno Mustafa već neko vreme gaji netrpeljivost prema Srbiji i izvor za ovaj list navodi to kao jedan od većih razloga njihovog razvoda, pošto je pevaču počelo da smeta svaki put kada Emina dovede decu kod svoje porodice u Novi Pazar.
"Emini je počeo da prebacuje kako otuđuje decu od njega i njegove zemlje, i tako je sve i počelo", zaključuje izvor.
Ništa od fer razvod: Mustafa hoće sve za sebe!













