Mitrović ulaže u rijaliti DESET MILIONA?!

Izvor: Mondo, 11.Avg.2017, 11:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mitrović ulaže u rijaliti DESET MILIONA?!

Tim iz Holivuda, skupocena oprema, jezera i planine, 140 kamera...

Foto: Instagram/Zadruga_Official

Željko Mitrović će navodno uložiti čak deset miliona evra u rijaliti šou Zadruga koji počinje 6. septembra i trajaće devet meseci, prenosi "Informer".

Vlasnik Pink televizije je rešio da napravi najbolji i najskuplji projekat ikada viđen na ovim prostorima, a već smo imali prilike da saznamo da je zbog toga angažovao tim ljudi >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << koji imaju iskustva iz Holivuda i dopremio u Srbiju devet šlepera rekvizita i delova sceneografije.

"Željko je izdvojio čak deset miliona evra za ovaj projekat kako bi sve bilo tip-top. Angažovao je stručnjake iz holivudske industrije i izgradio ceo novi grada sa dva jezera i planinom. Koliko je Mitrović ozbiljan u nameri da napravi najkvalitetniji program pokazuje i to što je platio 150.000 evra sistem kojim će u rijalitiju menjati vremenske prilike", rekao je izvor za ovaj list.

MILION litara morske vode za Pinkov rijaliti?!

Za Zadrugu je spremno 140 kamera, osam dronova i dva "spajder" sistema koja omogućavaju kamerama da velikom brzinom stignu do svakog ćoška.

"Publika će prvi put moći da na neki načon režira ovaj rijaliti na svojim računarima, tabletima i mobilnim telefonima. Gledaoci Zadruge sami će birati koga od učesnika žele da gledaju, odnosno, moći će da okreću kamere ka onom delom imanja koji žele da vide i čuju", završava neimenovani izvor.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.